Sarapis Soja, VEGALL Pharma s.r.o.

Popis produktu:

Sarapis Soja je doplněk stravy vhodný zejména pro ženy v období klimakteria ( přechodu ). Preparát Sarapis Soja spojuje výhody klasického Sarapisu s mateří kašičkou a pylem s výhodami plynoucími z jeho doplnění o fytoestrogeny ze sóji a červeného jetele.

Doplňující informace:

Sarapis Soja je určený ženám v klimakteriu. Klimakterium není sice nemoc, ale neměli bychom jej brát na lehkou váhu. První příznaky potíží se začínají objevovat většinou 6 až 7 let před poslední menstruací, která přichází v průměru mezi 49. a 51. rokem života, a mohou přetrvávat i několik let. Řešením je Sarapis Soja.

Sarapis Soja obsahuje sójové izoflavony (75mg ve 2kapslích), které blahodárně působí v období menopauzy. Sójové izoflavony také přispívají ke správné tvorbě a k udržení dobrého stavu pokožky a vlasů v průběhu klimakteria. Sarapis Soja obsahuje vitamin C. Ten přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Napomáhá normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci krevních cév, dásní, zubů, kůže, chrupavek a kostí. Vitamin B6 obsažený v preparátu Sarapis Soja přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity. Vitamin D3 přispívá k normální hladině vápníku v krvi, a příznivě tak působí na normální stav kostí.


internet: www.vegall.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
VEGALL Pharma s.r.o.

Adresa společnosti:

VEGALL Pharma s.r.o.
Železná 63
Vrbno pod Pradědem
793 26

internet:

www.vegall.cz

Kontaktní osoby:

Rudolf Kudela
marketing
Tel.: +420 554 751 071
Fax: +420 554 751 071


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Sarapis Soja Sarapis Soja

Parametry

Název produktu: Sarapis Soja
Místo původu: Rakousko Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: 1 kus
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.