Sarapis Mensis, VEGALL Pharma s.r.o.

Popis produktu:

Sarapis Mensis je doplněk stravy, který díky obsaženým vitaminům skupiny B přispívá k úlevě od nepříjemných projevů spojených s menstruací, jako je únava a vyčerpání. Speciálně vitamin B6 v Sarapis Mensis přispívá k regulaci hormonální aktivity v tomto období.

Doplňující informace:

Sarapis Mensis mohou užívat i ženy, u kterých ze zdravotních důvodů nelze na potíže spojené s menstruací podávat hormonální antikoncepci. Mohou jej užívat i ženy se zánětem žil, vysokým krevním tlakem a cukrovkou. Sarapis Mensis není náhradou hormonální antikoncepce. Sarapis Mensis nabízíme v 60 kapslovém balení.

Sarapis Mensis obsahuje niacin, kyselinu pantotenovou, vitaminy B6, B2, B1 a B12 a biotin přispívající k normálnímu energetickému metabolismu. Niacin, vitaminy B6, B2, B1 a B12 a biotin napomáhají normální činnosti nervové soustavy a niacin normální psychické činnosti. Niacin, vitamin B2 přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic a biotin dále také udržuje normální stav vlasů. Niacin spolu s vitaminem B6, B2, a B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitaminy B6, a B12 také k normální funkci imunitního systému a k normálnímu metabolismu homocysteinu a k normální tvorbě červených krvinek. Vitamin B6 také přispívá k regulaci hormonální aktivity a vitamin B1 k normální činnosti srdce. Vitamin E a vitamin B2 pro ochranu buněk před oxidativním stresem, což je děj doprovázející přirozené stárnutí organismu.


internet: www.vegall.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
VEGALL Pharma s.r.o.

Adresa společnosti:

VEGALL Pharma s.r.o.
Železná 63
Vrbno pod Pradědem
793 26

internet:

www.vegall.cz

Kontaktní osoby:

Petr Galle
jednatel společnosti
Tel.: +420 554 751 071
Fax: +420 554 751 071


jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Rudolf Kudela
marketing
Tel.: +420 603 288 061


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Sarapis Mensis

Parametry

Název produktu: Sarapis Mensis
Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.