Červený jetel Plus Soja, VEGALL Pharma s.r.o.

Popis produktu:

Červený jetel Plus Soja je doplněk stravy vhodný pro ženy v období klimakteria. Červený jetel Plus Soja je určen zejména ženám, které jsou alergické na včelí produkty, a proto nemohou užívat přípravek Sarapis nebo Sarapis Soja.

Doplňující informace:

Červený jetel a soja se řadí k nejbohatším zdrojům rostlinných estrogenů. Obsahují velice cenné izoflavony, které představují smysluplné doplnění výživy nejen pro ženy ve středním věku. Tyto pozitivní vlastnosti, které v sobě preparát Červený jetel a soja přináší, jsou dále podpořeny souhrnem přírodních vitaminů E.

Červený jetel Plus Soja řeší projevy spojené s obdobím klimakteria. Ačkoliv klimakterium není nemoc, neměli bychom jej brát na lehkou váhu. První příznaky se objevují většinou 6 až 7 let před poslední menstruací. Potíže mohou dále přetrvávat i několik let. Zpočátku se období klimakteria projevuje mírnými výkyvy v délce menstruačního cyklu a změnami intenzity menstruačního krvácení. K tomu se brzy přidávají nepříjemné vnější příznaky – návaly horka a potu, bušení srdce, kolísání krevního tlaku, nervozita, změny nálad, podrážděnost, poruchy spánku, občasné závratě, brnění v končetinách a mohou se vyskytnout i bolesti na hrudi. Později se mohou objevit příznaky související s dlouhodobějšími změnami hormonálních hladin, nedostatkem estrogenu. Velmi důležitou roli zde hraje prevence. Patří sem zdravá životospráva, pestrá strava bohatá na vitaminy a stopové prvky, konzumace pokrmů ze sóji a jiné. Červený jetel Plus Soja může v tomto období přinést úlevu od nepříjemných příznaků.


internet: www.vegall.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
VEGALL Pharma s.r.o.

Adresa společnosti:

VEGALL Pharma s.r.o.
Železná 63
Vrbno pod Pradědem
793 26

internet:

www.vegall.cz

Kontaktní osoby:

Petr Galle
jednatel společnosti
Tel.: +420 554 751 071
Fax: +420 554 751 071


jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Rudolf Kudela
marketing
Tel.: +420 603 288 061


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Červený jetel Plus Soja

Parametry

Název produktu: Červený jetel Plus Soja
Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.