Sarapis pro muže, VEGALL Pharma s.r.o.

Popis produktu:

Sarapis pro muže je doplněk stravy pro období andropauzy - mužského přechodu. Sarapis pro muže obsahuje ideální kombinaci potřebných vitamínů, extraktů z bylin a stopových prvků, které podporují udržení dobré kondice.

Doplňující informace:

Sarapis pro muže kolem 40. až 50. roku věku. V období andropauzy dochází u mužů k poklesu mužského pohlavního hormonu testosteronu, což sebou přináší některé fyzické i psychické změny. Balení obsahuje ranní a večerní kapsle různého složení. Sarapis pro muže není vhodný pro osoby s alergií na včelí produkty.

Sarapis pro muže tvoří hořčík, železo, vitamin C, vitaminy B2, B6, B12, niacin a kyselina pantotenová přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání. Hořčík, vitamin C, vitaminy B1, B6, B12, niacin a biotin pomáhají k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Vitamin B1 k normální činnosti srdce. Železo spolu s vitaminy B6 a B12 k optimální tvorbě červených krvinek. Hořčík dále přispívá k normální činnosti svalů a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Sarapis pro muže obsahuje selen spolu s biotinem a zinkem na udržení dobrého stavu vlasů a nehtů. Selen podporuje normální spermatogenezi a činnost štítné žlázy. Železo, selen, vitaminy A, C, D, B2, B6, B12 a stopový prvek zinek posilují funkci imunitního systému. Vitamin A s vitaminem B2 a zinkem ovlivňují stav zraku. Vitamin B6 napomáhá regulovat hormonální aktivitu a zinek udržuje normální hladinu testosteronu v krvi a přispívá k dobré plodnosti a reprodukci.


internet: www.vegall.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
VEGALL Pharma s.r.o.

Adresa společnosti:

VEGALL Pharma s.r.o.
Železná 63
Vrbno pod Pradědem
793 26

internet:

www.vegall.cz

Kontaktní osoby:

Rudolf Kudela
marketing
Tel.: +420 554 751 071
Fax: +420 554 751 071


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Sarapis pro muže

Parametry

Název produktu: Sarapis pro muže
Místo původu: Rakousko Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: 1 kus
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.